Kuchnia w białym połysku z wyspą

Ta przestronna kuchnia emanuje absolutnym minimalizmem. Jej głównym elementem jest ogromna wyspa, która dominuje przestrzenią. Wyspa ta wykonana jest z płytą grzewczą i zlewem, a także zintegrowaną ladą barową w kolorze czekoladowego brązu. Nad ladą barową zawieszony został elegancki, tubowy okap.

Blat z granitu na wyspie jest nie tylko piękny, ale również solidny, o pogrubionej grubości wynoszącej 5 cm. To nadaje mu wyjątkową trwałość i elegancję.

Wysoka zabudowa kuchni, sięgająca aż do sufitu, kryje w sobie pewne ukryte skarby. Za drzwiami składano-przesuwnymi znajduje się dodatkowy blat, na którym można trzymać urządzenia kuchenne, takie jak czajnik, robot kuchenny czy ekspres do kawy. Dzięki temu, gdy nie są one używane, można je schować i zachować czystość i porządek w kuchni.

Całość projektu kuchni doskonale wpisuje się w minimalizm dzięki zastosowaniu zintegrowanych z szafkami, frezowanych uchwytów. To sprawia, że szafki wyglądają jak jednolity element, bez widocznych tradycyjnych uchwytów, dodając jeszcze większej elegancji i spójności do wnętrza kuchni.

Projektujemy wyjątkowe kuchnie.

Spełnij swoje marzenia o idealnej kuchni.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty na której przedstawisz nam swoje potrzeby.